Žalūzijas

Uzņēmumam Zeize ir ilggadīga pieredze visu veidu žalūziju izgatavošanā!

Vertikālās žalūzijas iespējams, ir labākais risinājums loga noformēšanai kā darba vietā, tā arī mājās.

Parasti tās tiek stiprinātas pie sienas, griestiem vai logu ailā. Pastāv iespēja žalūzijas uzstādīt arī slīpas formas logiem. Vertikālās žalūzijas var izgatavot arī ar sauli atstarojošiem, vai pilnībā aptumšojošiem (BlackOut) audumiem.

Rullo žalūzijas ir moderns un ērts risinājums loga noformēšanai, tās sniedz iespēju izvēlēties dažādus tehniskos risinājumus un ir pieejama ļoti plaša materiālu kolekcija, kas akcentēs telpas individualitāti.
Rullo žalūzijas ir funkcionāls risinājums darba, sabiedriskām telpām un mājokļiem. Žalūzijas paslēps Jūs no karstajiem saules startiem un ārpasaules.

Rullo kasete
Rullo žalūzijas kasetē
Rullo kasetes žalūzijas uz loga

Pastāv vairāki žalūziju montāžas varianti:

  • montāžai pie sienas vai griestiem,
  •  montāžai jumta logos,
  •  montāžai uz pakešu logiem (kasešu žalūzijas),
  •  mini rullo žalūzijas stīgās,
  • dubultās diena-nakts žalūzijas (Diena Nakts žalūzijas)

Rullo žalūzijas var izgatavot arī ar sauli atstarojošiem, vai pilnībā aptumšojošiem (BlackOut) audumiem. Iespējama motorizācija, lai vadītu žalūzijas ar pulti vai telefonu/ planšeti/ datoru.

Mūsdienīgas žalūzijas, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem (auduma, koka, bambusa), iederēsies jebkurā interjerā un lieliski saskanēs ar citiem dekora elementiem un motīviem.  Kompaktās žalūzijas var kombinēt ar aizkariem, kas padarīs interjera dizainu mājīgāku, daudzveidīgāku un oriģinālāku.

PVC un alumīnija žalūzijas ir praktiski neaizvietojamas telpās ar augstu mitruma līmeni (vannas istaba, virtuve u.c.) un ir ļoti viegli kopjamas. Tās maksimāli ierobežo gaismas iekļūšanu telpās, tā nodrošinot veselīgu miegu, un ir ārkārtīgi nepieciešamas tiem, kas strādā ar datoru.

Stilīgi, funkcionāli un vienkārši!